Sæt på 10 medaljon salonstole af delvist forgyldt og hvidmalet træ. Lyst brokadestof. (10)
Sæt på 10 medaljon salonstole af delvist forgyldt og hvidmalet træ. Lyst brokadestof. (10) Enkelte ridser og skrammer. Betræk i sæder plettet her og der. Bør renses.
Slutter om 3 dage 18 timer 51 minutter 21 sekunder
DKK 2.800