Rud Thygesen & Johnny Sørensen for Magnus Olesen. Par armstole (2)
Johnny Sørensen for Magnus Olesen. Par armstole med stel af formbøjet egefiner. Løse hynder betrukket med grå velour. H. 88 cm. Sædehøjde 44 cm. Fremstår med brugsspor og overfladiske ridser.
Slutter om 4 dage 15 timer 58 minutter 55 sekunder