Vurdering

Hørsholm

6476622

Sign. P. H. Noyer, 142/180. Lysmål 84 x 57 cm.

DKK 850

Hørsholm 09. nov. 14:32

Vurdering

650

Matthias Köster (f. 1961): Komposition, litografi (CD)
Hørsholm 09. nov. 14:33

Vurdering

850

Hørsholm 09. nov. 14:16

Vurdering

600

Jytte Loehr: 'Jardin Secret' og Annelise Kalbak: Komposition, to litografier (2)
Hørsholm 09. nov. 12:44

Vurdering

Hørsholm 12. nov. 19:27

Vurdering

Robert Jacobsen (1912-1993): Komposition. Litografi.
Hørsholm 09. nov. 16:51

Vurdering

3.400

Finn Pedersen: 'Strawberry Fields, N.Y.' - Håndkoloreret radering, 1982.
Hørsholm 09. nov. 15:21

Vurdering

600

Per Kirkeby (1938-2018):  Komposition. 1978. Litografi i farver.
Hørsholm 09. nov. 15:22

Vurdering

4.200

2.200

Ejler Bille (1910-2004): 'Bevar den Frie'. Udstillingsposter, litografi i farver. 1982.
Hørsholm 09. nov. 15:19

Vurdering

850

Carl-Henning Pedersen (1913-2007): Komposition. Træsnit, 1946 (1938)
Hørsholm 09. nov. 16:29

Vurdering

1.200

Tom Krøjer: Komposition med både. Litografi
Hørsholm 09. nov. 16:15

Vurdering

800

Jørgen Boberg. Surrealistisk komposition
Vejle 16. nov. 20:29

Vurdering

900

Jon Gislason. 'Møde'
Vejle 09. nov. 18:53

Vurdering

6.400

5.200

Diverse kunstige juletræer, bl.a. Nordic Winter m.m. (10)
Odense 11. nov. 16:46

Vurdering

2.200

Ole Ahlberg. 'Accused', gicléetryk
Vejle 13. nov. 19:30

Vurdering

8.600

6.800

Georg Knækkenborg-Ølsgaard efter Grützner. Nyt udefra
Aarhus 12. nov. 18:17

Vurdering

Palle Nielsen (1920-2000): Boligfacader. Linoleumssnit.
Hørsholm 09. nov. 16:51

Vurdering

850

Peter Ilsted: Låge ved skov. Mezzotinte i farver
Hørsholm 15. nov. 18:26

Vurdering

Rembrandt, efter. Landskab med tre gavlhuse ved en vej, radering
Vejle 19:44

Vurdering

Persisk Kelim 142 x 153 cm
Odense 09. nov. 13:21

Vurdering

1.300

850

Ulrik Hoff (1938-2023): Solnedgang over bakket landskab, akvarel 1993.
Hørsholm 12. nov. 14:44

Vurdering

Lin Utzon: To kompositioner. Vence. Litografier (2). cd
Hørsholm 09. nov. 13:23

Vurdering

Ole Ahlberg. 'Rose', litografi (cd)
Vejle 12. nov. 19:58

Vurdering

5.400

2.800

Bent Holstein: To kompositioner. cd (2)
Hørsholm 09. nov. 14:31

Vurdering

Knud Mühlhausen: To kompositioner, serigrafier (2)
Hørsholm 09. nov. 13:08

Vurdering

800