Georg Knækkenborg-Ølsgaard efter Grützner. Nyt udefra
Momsvare
Georg Knækkenborg-Ølsgaard 19/20. årh.: Nyt udefra efter Eduard von Grützner, olie på lærred, bagpå sign. GKØ. 80 x 120 (102 x 142) cm.