Lin Utzon: To kompositioner. Vence. Litografier (2). cd
Momsvare
Lin Utzon (f. 1946-). Kompositioner. Litografi. Sign. og dat. Lin Utzon Vence 1991. 25/100 og 34/100. Lysmål 75 x 53, med ramme 91 x 68 cm.
Proveniens Danske Banks samlinger.
Auktionen afsluttes: 09. nov. 2024 13:23
1 dag 9 timer 4 minutter 22 sekunder