Alfred Olsen. Parti fra Blokhus
Alfred Olsen (1854-1932). Parti fra Blokhus. Olie på lærred. Signeret Alfred Olsen. H. 61 cm, B. 113 cm. Fremstår med lille hul i lærred, mindre afskalninger, trænger til rens.
Auktionen afsluttes: 19. nov. 2024 20:04
4 dage 6 timer 3 minutter 17 sekunder