Mette Kornbeck. Parklandskab med figurer, 1962 (cd)
Mette Kornbeck (1914-2010). Parklandskab med figurer, olie på lærred, sign. MK 62. 44 x 65 cm (51 x 73 cm). Fremstår med flere små afskalninger.
Auktionen afsluttes: 25. nov. 2024 19:53
3 dage 20 timer 48 minutter 3 sekunder