Harald Slott Møller. Kvinde i bryggers. Olie på lærred
Harald Slott Møller (1862-1937), Kvinde i bryggers, olie på lærred, sign. Harald Slott Møller, 65x45 cm. (75x56 cm). fremstår med lille skrabemærke