Lene Visholm: Kraftig brillantring af 14 kt. hvidguld, 10,3 g.

Vurdering

DKK 5200

Hørsholm

6473361

Lene Visholm: Brillantring af 14 kt. hvidguld prydet med ni brillantslebne diamanter på i alt ca. 0.09 ct. Ringstr. 53,5. Vægt: 10,3 g. Udstillingsmodel med mindre brugsspor.

DKK 3.400

Diamantring af 18 kt. hvidguld, i alt ca. 0.60 ct

Vejle 07. nov. 18:37

Vurdering

10.000

7.000

Safir- og diamantring i 18 kt. hvidguld
Vejle 19:33

Vurdering

4.600

3.200

Diamonds By Frisenholm. Brillantring af 9 kt. hvidguld
København 07. nov. 18:48

Vurdering

4.600

3.200

Marco Pasero & Co. Eternityring i 18 kt. hvidguld, 1.04 ct.
Vejle 04. nov. 18:30

Vurdering

13.000

9.400

Et par diamantørestikker af 18 kt. hvidguld, 0.92 ct. (2)
Hørsholm 07. nov. 20:18

Vurdering

10.500

7.200

Alliancering i 18 kt. hvidguld, 0.20 ct.
Vejle 04. nov. 18:54

Vurdering

9.000

6.600

Alexandrit- og diamantring af 18 kt. hvidguld. Ringstr. 54.
Hørsholm 07. nov. 20:30

Vurdering

Ulrich Design. Alliancering af 14 kt. hvidguld, i alt ca. 0.42 ct.
Vejle 07. nov. 19:08

Vurdering

5.000

Georg Jensen: Rubinring af 18 kt. guld. Ringstr. 54.
Roskilde 06. nov. 19:22

Vurdering

10.500

8.200

Aquamarin- og diamantring af 18 kt. hvidguld. Ringstr. 58.
Hørsholm 07. nov. 20:10

Vurdering

6.400

Vintage crossover brillantring i 18 kt. hvidguld, 0.64 ct.
Vejle 07. nov. 20:49

Vurdering

13.000

10.500

Tre-stens brillantatring, 18 kt hvidguld, 1.48 ct
Odense 02. nov. 17:15

Vurdering

38.000

31.000

8,45 ct Brillant armbånd, 14 kt. hvidguld
Aarhus 07. nov. 15:47

Vurdering

130.000

64.000

Vejle 04. nov. 19:14

Vurdering

13.000

10.500

Diamantring af 14 kt. hvidguld, ca. 0.93 ct.
København 07. nov. 19:02

Vurdering

26.000

18.000

Topas- og brillantring i 18 kt. hvidguld
Vejle 07. nov. 20:42

Vurdering

11.000

8.600

Diamantring af 14 kt. hvidguld, ialt ca. 1.18 ct.
København 07. nov. 12:42

Vurdering

31.000

15.500

Tennisarmlænke i hvidguld, 1.45 ct.
Vejle 18:39

Vurdering

23.000

18.500

Rubin- og brillantring i 18 kt. hvidguld
Vejle 02. nov. 19:09

Vurdering

6.000

5.200

Eternity- diamantring af 18 kt. hvidguld, i alt ca. 1.90 ct.
Vejle 07. nov. 20:14

Vurdering

13.000

9.000

Eternityring i 18 kt. hvidguld med Swiss Cut diamanter, 1.68 ct., stor str.
Vejle 04. nov. 19:35

Vurdering

18.000

14.000

Brillantring, 14 kit hvidguld, 0.11 ct i æske.
Aarhus 06. nov. 19:33

Vurdering

6.400

5.200

Ring i 18 kt. guld med diamanter
Vejle 07. nov. 19:52

Vurdering

6.000

Alliancering i 18 kt. guld, 0.24 ct.
Vejle 07. nov. 18:43

Vurdering

3.600