+45 4450 9800

Favoritter

Log ind

Lauritz.com

Eternityring i 18 kt. hvidguld med Swiss Cut diamanter, 1.68 ct., stor str.

Vurdering

DKK 18000

Showroom

Vejle

Varenummer

6491208

Beskrivelse

Eternityring i 18 kt. hvidguld prydet med 24 Swiss Cut-slebne diamanter på tilsammen ca. 1.68 ct. Farve: Top Wesselton-Wesselton (G-H), klarhed: overvejende VVS, enkelte VS, SI og P1. Ringstr. 62,5/20. Vægt 4 g. Fremstår med brugsspor.

Næste bud

DKK 14.000

Inkl. salær og gebyr

Du kan byde på varen ved at vælge enten det næste ledige bud eller du kan benytte vores max-bud service.

Læs mere om budgivning her

Dit bud

Budhistorik

Der er ikke kommet bud på denne auktion

Lignende varer

Tennisarmlænke i hvidguld, 1.45 ct.

Tennisarmlænke i hvidguld, 1.45 ct.

Vejle 18:39

DKK inkl. salær og gebyr

Vurdering

23.000

Næste bud

18.500

Vedhæng af 18 kt. hvidguldsrhodineret guld prydet med diamanter og emaljearbejde, 3.00 ct.
Vejle 04. nov. 20:03

DKK inkl. salær og gebyr

Vurdering

30.000

Næste bud

20.000

Vintage crossover brillantring i 18 kt. hvidguld, 0.64 ct.
Vejle 07. nov. 20:49

DKK inkl. salær og gebyr

Vurdering

13.000

Næste bud

10.500

Retro diamantring af 18 kt. guld, 1.80 ct., lille str.
Vejle 04. nov. 19:28

DKK inkl. salær og gebyr

Vurdering

18.000

Næste bud

13.000

Ulrich Design. Alliancering af 14 kt. hvidguld, i alt ca. 0.42 ct.
Vejle 07. nov. 19:08

DKK inkl. salær og gebyr

Vurdering

5.000

Næste bud

4.000

Topas- og brillantring i 18 kt. hvidguld
Vejle 07. nov. 20:42

DKK inkl. salær og gebyr

Vurdering

11.000

Næste bud

8.600

Portugisisk brillantring i 19 kt. hvidguld med Tahiti- og South Sea-perle perlering, stor str.
Vejle 04. nov. 19:14

DKK inkl. salær og gebyr

Vurdering

13.000

Næste bud

10.500

Rubin- og brillantring i 18 kt. hvidguld
Vejle 02. nov. 19:09

DKK inkl. salær og gebyr

Vurdering

6.000

Næste bud

5.200

Eternity- diamantring af 18 kt. hvidguld, i alt ca. 1.90 ct.
Vejle 07. nov. 20:14

DKK inkl. salær og gebyr

Vurdering

13.000

Næste bud

9.000

Marco Pasero & Co. Eternityring i 18 kt. hvidguld, 1.04 ct.
Vejle 04. nov. 18:30

DKK inkl. salær og gebyr

Vurdering

13.000

Næste bud

9.400

Diamonds By Frisenholm. Brillantring af 9 kt. hvidguld
København 07. nov. 18:48

DKK inkl. salær og gebyr

Vurdering

4.600

Næste bud

3.200

Safir- og diamantring i 18 kt. hvidguld
Vejle 19:33

DKK inkl. salær og gebyr

Vurdering

4.600

Næste bud

3.200

Ring i 18 kt. guld med diamanter
Vejle 07. nov. 19:52

DKK inkl. salær og gebyr

Vurdering

6.000

Næste bud

4.000

Diamantring i 18 kt. hvidguld, 1.06 ct.
Vejle 04. nov. 19:21

DKK inkl. salær og gebyr

Vurdering

19.000

Næste bud

15.500

8,45 ct Brillant armbånd, 14 kt. hvidguld
Aarhus 07. nov. 15:47

DKK inkl. salær og gebyr

Vurdering

130.000

Næste bud

64.000

Diamantring af 14 kt. hvidguld, ialt ca. 1.18 ct.
København 07. nov. 12:42

DKK inkl. salær og gebyr

Vurdering

31.000

Næste bud

15.500

Penta Preziosi. Halskæde i 18 kt. hvidguld med integreret brillantvedhæng, 0.53 ct.
Vejle 18:33

DKK inkl. salær og gebyr

Vurdering

11.000

Næste bud

8.400

Et par rosetørestikker i 18 kt. hvidguld med safirer og diamanter (2)
Vejle 04. nov. 18:24

DKK inkl. salær og gebyr

Vurdering

7.600

Næste bud

4.600

Diamantring af 14 kt. hvidguld, ca. 0.93 ct.
København 07. nov. 19:02

DKK inkl. salær og gebyr

Vurdering

26.000

Næste bud

18.000

Marco Pasero & Co. Lang brillanthalskæde i 18 kt. hvidguld, 1.21 ct.
Vejle 19:15

DKK inkl. salær og gebyr

Vurdering

23.000

Næste bud

16.500

Alliancering i 18 kt. hvidguld, 0.20 ct.
Vejle 04. nov. 18:54

DKK inkl. salær og gebyr

Vurdering

9.000

Næste bud

6.600

Solitairering i 18 kt. hvidguld, 0.25 ct.
Vejle 04. nov. 18:42

DKK inkl. salær og gebyr

Vurdering

7.600

Næste bud

5.400

Tre-stens brillantatring, 18 kt hvidguld, 1.48 ct
Odense 02. nov. 17:15

DKK inkl. salær og gebyr

Vurdering

38.000

Næste bud

31.000

Engelsk diamantring i 9 kt. tofarvet guld, 0.50 ct.
Vejle 07. nov. 18:49

DKK inkl. salær og gebyr

Vurdering

3.600

Næste bud

2.600

  • Om os
  • Om Lauritz.com
  • Eller ring på tlf. +45 44509800
Brug af denne hjemmeside forudsætter accept af aftalerne om købs- og salgsbetingelser samt persondatapolitikCopyright Lauritz.com © 2023-2024Version: 1.0.33