Lars 'Fantasiformidler' Elgidh. Abstrakt komposition
Lars 'Fantasiformidler' Elgidh (f. 1973): 'Tungt vand', akryl på lærred Sign. og dat. Lars Elgidh 2004. Uindr. 100 x 80 cm.
Slutter om 4 dage 21 timer 28 minutter 22 sekunder