Joseph Ntensibe. Men in love. Akryl på lærred
Joseph Ntensibe (1954-). Men in love. Akryl på lærred 120x90 cm. U.R. Sign. og dateret 2018. Joseph Ntensibe er fra Uganda. Hans værker er de seneste år solgt hos bl.a. Sotheby's og Bonham's auktioner.
Slutter om 3 dage 20 timer 34 minutter 37 sekunder
DKK 24.000