Lars 'Fantasiformidler' Elgidh. Abstrakt komposition
Lars 'Fantasiformidler' Elgidh (f. 1973): 'Øjet fra en blæksprutte', akryl på lærred Sign. og dat. Lars Elgidh 2015. Uindr. 140 x 80 cm.
Slutter om 4 dage 22 timer 32 minutter 12 sekunder