Jais Nielsen (1885-1961): Nøgen model, Vence 1949.
Jais Nielsen (1885-1961): Nøgen model, olie på lærred sign. Jais Vence og dateret 49. 80 x 65 cm. Nogle afskalninger i toppen.
Auktionen afsluttes: 12. dec. 2024 16:31
13 dage 18 timer 55 minutter 18 sekunder
DKK 16.000
Forauktion
Bemærk at der ikke er fortrydelsesret på fysiske auktioner som denne.
Konditionsrapport kan bestilles ved kontakt.