Rud Thygesen & Johnny Sørensen. To spiseborde / skriveborde / arbejdsborde (2)
Rud Thygesen & Johnny Sørensen. Spisebord / skrivebord / arbejdsbord af massivt og fineret bøgetræ, plade med ilagt blåligt linoleum. H. 72 L. 140-160 D. 80 cm. 1980'erne. Fremstillet hos Magnus Olesen/Botium. Fremstår med brugsslitage, trykmærker, skjolder og pletter (2)
Slutter om 5 dage 20 timer 48 minutter 31 sekunder