Velkommen til Lauritz.com

Velkommen til Lauritz.com

Rud Thygesen & Johnny Sørensen. To spiseborde / skriveborde / arbejdsborde (2)

Vurdering

DKK 1400

Aarhus

6487842

Rud Thygesen & Johnny Sørensen. Spisebord / skrivebord / arbejdsbord af massivt og fineret bøgetræ, plade med ilagt blåligt linoleum. H. 72 L. 140-160 D. 80 cm. 1980'erne. Fremstillet hos Magnus Olesen/Botium. Fremstår med brugsslitage, trykmærker, skjolder og pletter (2)

Rud Thygesen & Johnny Sørensen. Spisebord / skrivebord / arbejdsbord (2)

Vurdering

1.600DKK

Startpris

550DKK

Aarhus

13.10, 18.05

Rud Thygesen & Johnny Sørensen. Fem loungestole / lænestole af bøg (5)

Vurdering

2.600DKK

Startpris

1.600DKK

Roskilde

12.10, 18.40

Rud Thygesen/Johnny Sørensen. Seks armstole / stabelstole (6)

Vurdering

2.400DKK

item.HighestBidLabel

1.600DKK

Aarhus

12.10, 19.05

Ubekendt møbelproducent. Otte højrygget spisestole / shakerstole (8)

Vurdering

2.000DKK

Startpris

750DKK

Aarhus

13.10, 18.22

Copyright Lauritz.com © 2023-2024 (Version: 1.0.5)