Viggo spisebord, designet af Mencke & Vagnby
Viggo spisebord, designet af Mencke & Vagnby for Askman Design. Bordet er produceret af fineret egetræ med massive formspændte egetræsben. Ben og bord er sortlaseret. H. 74cm, L. 180cm, B. 90cm. Fremstår med lette brugsspor.
Slutter om 22 timer 29 minutter 41 sekunder