Rud Thygesen & Johnny Sørensen. Spisebord / skrivebord / arbejdsbord (2)
Rud Thygesen & Johnny Sørensen. Spisebord / skrivebord / arbejdsbord af massivt og fineret bøgetræ, plade med ilagt blåligt linoleum. H. 72 L. 180-200 D. 80 cm. 1980'erne. Fremstillet hos Magnus Olesen/Botium. Fremstår med brugsslitage, trykmærker, skjolder og pletter (2)
Slutter om 5 dage 20 timer 39 minutter 30 sekunder