Jacoba Niepoort. Komposition
Jacoba Niepoort f. 1987. Komposition, pen på papir. Signeret og dateret Jacoba Niepoort 2022. H. 155 cm, B. 107 cm (163 x 114 cm). (cd)
Slutter om 2 dage 0 timer 6 minutter 11 sekunder
DKK 16.000