+45 4450 9800

Velkommen til Lauritz.com

Favoritter

Log ind

Velkommen til Lauritz.com

Lauritz.com

Jacoba Niepoort. Komposition

Vurdering

DKK 27000

Showroom

Vejle

Varenummer

6478661

Beskrivelse

Jacoba Niepoort f. 1987. Komposition, pen på papir. Signeret og dateret Jacoba Niepoort 2022. H. 155 cm, B. 107 cm (163 x 114 cm). (cd)

Næste bud

DKK 16.000

Du kan byde på varen ved at vælge enten det næste ledige bud eller du kan benytte vores max-bud service.

Læs mere om budgivning her

Dit bud

Budhistorik

Der er ikke kommet bud på denne auktion


Transportpriser

Lignende varer

Håkon Danielsen. Komposition

Håkon Danielsen. Komposition

Vurdering

27.000DKK

Startpris

16.000DKK

Vejle

9.10, 20.17

Per Kirkeby. Komposition, med dedikation fra 04

Vurdering

6.800DKK

Startpris

2.800DKK

Aarhus

8.10, 18.40

Lena Kühl. Komposition

Vurdering

4.000DKK

Startpris

2.400DKK

Aarhus

9.10, 17.28

Leif Lage, komposition, akvarel. cd.

Vurdering

1.100DKK

Startpris

550DKK

Odense

8.10, 14.13

Frans Kannik. 4 erotiske kompositioner (4)

Vurdering

2.000DKK

Startpris

1.400DKK

Vejle

19.10, 19.25

Torben Bohse. 'Gøgler'

Vurdering

2.800DKK

Startpris

1.400DKK

København

12.10, 18.24

Lene Noer. Noget om Evolution. Olie på lærred

Vurdering

8.000DKK

Startpris

4.200DKK

Aalborg

11.10, 18.25

Eva Mahony. Abstrakt komposition. Akryl på lærred 150x200 cm. ( cd)

Vurdering

4.200DKK

Startpris

2.800DKK

Odense

12.10, 13.50

Niels Erik Skovballe. 'Silent odyssey/Målløs odysse'

Vurdering

1.600DKK

Startpris

750DKK

København

12.10, 18.16

Mona Dam. Komposition, akryl på lærred (cd)

Vurdering

7.000DKK

Startpris

3.400DKK

Vejle

8.10, 20.13

Mona Dam. Komposition, akryl på lærred (cd)

Vurdering

6.800DKK

Startpris

3.800DKK

Vejle

12.10, 19.01

Illa. Abstrakt komposition

Vurdering

1.900DKK

Startpris

1.400DKK

Vejle

12.10, 18.50

Marco Evaristti. Komposition, mixed media på lærred (cd)

Vurdering

62.000DKK

Startpris

33.000DKK

Vejle

9.10, 20.09

Claus Dahl, Litografi, komposition indrammet

Vurdering

1.100DKK

Startpris

750DKK

Hørsholm

12.10, 18.17

Benny Doré (f. 1946): Komposition, olie på lærred 'Chinese I' - 1984

Vurdering

1.400DKK

Startpris

550DKK

Hørsholm

12.10, 12.42

Alicja Slabon-Urbaniak. Komposition med skibe, olie på lærred (cd)

Vurdering

5.400DKK

Startpris

4.200DKK

Vejle

8.10, 19.21

Carl-Henning Pedersen. 'L'oiseau Royal', 1995

Vurdering

22.000DKK

Startpris

16.000DKK

Aarhus

9.10, 21.17

Gunleif Grube. Figurkomposition, 1994 (cd)

Vurdering

48.000DKK

Startpris

31.000DKK

Vejle

8.10, 20.13

Ubekendt kunstner. El Escorial

Vurdering

1.100DKK

Startpris

750DKK

København

11.10, 18.03

Lene Wiklund. Olie på lærred 'Egaa Meadow stream with red bridge'

Vurdering

1.100DKK

Startpris

550DKK

Odense

11.10, 15.58

Lena Kühl. Abstrakt komposition

Vurdering

4.000DKK

Startpris

2.600DKK

Aarhus

13.10, 18.32

L. Mertens: Portræt af kvinde med kyse, blyantstegning, 1850

Vurdering

1.100DKK

Startpris

550DKK

Hørsholm

11.10, 20.06

Lena Kühl. Komposition med bavian

Vurdering

4.000DKK

Startpris

2.600DKK

Aarhus

9.10, 17.29

Lene Wiklund Olie på lærred  'Egå v. Egå engsø i august'

Vurdering

1.100DKK

Startpris

550DKK

Odense

14.10, 15.13

Peter Nyborg. 'Bøhmanden' (cd)

Vurdering

5.400DKK

Startpris

2.000DKK

Vejle

8.10, 20.08

  • Om os
  • Om Lauritz.com
  • Eller ring på tlf. +45 44509800


Brug af denne hjemmeside forudsætter accept af aftalerne om købs- og salgsbetingelser samt persondatapolitik

Copyright Lauritz.com © 2023-2024 (Version: 1.0.5)