Winther. Pigecykel - Blå. 24" med 7 gear. Stel nr. WAV69447S. Lås monteret, nøgler medfølger. Fremstår med brugsspor, nogle ridser/skrammer samt rust på metaldele.
Slutter om 23 timer 39 minutter 30 sekunder