Et par reoler af teak, 1960'erne (2)
Et par reoler af teak, front med underdele med skyderlåger bag hvilke hylder, herover overdel med flytbare hylder. Mål pr. reol, H. 150, B. 81, D. 34/46 cm. Fremstår med alders- og brugsspor, herunder ridser og mærker.
Slutter om 5 dage 0 timer 8 minutter 13 sekunder