Godtfred Christensen. Motiv fra Dyrehaven
Godtfred Christensen (1845-1928). Motiv fra Dyrehaven. Olie på lærred, sign. G.C. samt utydeligt dateret 18(?). H. 65 cm, B. 54 cm (54 x 76 cm).
Slutter om 23 timer 54 minutter 12 sekunder
DKK 1.900