Carl M. Cohr. Skål af sølv i rokokoform, anno 1936
Carl M. Cohr. Skål af sølv i skævknækket rokokoform, anno 1936. Også stemplet med forhandlerstempel fra A. Michelsen. Ø 25,5 cm. Vægt ca. 356 g. Fremstår med brugsspor, spejlet graveret med kongeligt spejlmonogram.
Slutter om 3 dage 23 timer 59 minutter 22 sekunder
DKK 3.400