P. Hertz. Strøbøsse og sennepskar af sølv i empireform, anno 1907 (2)
P. Hertz. Strøbøsse og tilhørende sennepskar af sølv i empireform, æggeformet korpus med løvefødder på korsformet fod, anno 1907. H. 14 cm. Samlet vægt ca. 264 g. Fremstår med brugsspor og graveringer, glasindsatser mangler. (2)
Slutter om 1 dag 21 timer 59 minutter 7 sekunder
DKK 1.900