Claus Dahl, Litografi, komposition indrammet

Vurdering

DKK 1100

Hørsholm

6483887

Claus Dahl (f. 1961), litografi, komposition. Sign. monogram, dateret 2000, 46/165.
Indrammet, lysmål 36 x 55 cm, rammemål 52 x 69,5 cm.

Carl-Henning Pedersen. Komposition (cd)

Aalborg 19:00

Vurdering

Lars Swane (1913-2002): To litografier (2)
Hørsholm 02. nov. 14:16

Vurdering

Rudi Olsen. 'Havn Quiberon France'
Roskilde 05. nov. 19:59

Vurdering

2.800

Uffe Christoffersen. Motiv med Tiger. (cd)
Odense 06. nov. 18:56

Vurdering

5.400

3.600

Per Kirkeby. Komposition, med dedikation fra 04
Aarhus 18:12

Vurdering

6.800

2.800

Kai Sudeck. 'Figurengruppe Im Raster'. Litografi
København 02. nov. 20:18

Vurdering

Lars Vilhelmsen. Komposition
Roskilde 02. nov. 21:41

Vurdering

Allan Bestle. Mixed media på plade
Roskilde 02. nov. 20:51

Vurdering

16.000

8.000

Per Flemming. 'Drivtømmerfragment' (cd)
Vejle 05. nov. 19:28

Vurdering

6.800

3.000

Leif Lage, komposition, akvarel. cd.
Odense 02. nov. 13:53

Vurdering

Mogens Zieler: Landskab med graner, litografi
Hørsholm 02. nov. 18:20

Vurdering

Carl-Henning Pedersen. 'L'oiseau Royal', 1995
Aarhus 09. nov. 21:01

Vurdering

22.000

16.000

Albrecht Schmidt. Prinsens Port i Fredericia, sommeren 1921
Vejle 17:06

Vurdering

600

Helle Bang. 'Åen', olie på lærred (cd)
Vejle 03. nov. 19:27

Vurdering

6.800

4.200

Julius Moser (1808-1847) Maleri, olie på lærred.
Odense 18:59

Vurdering

5.200

3.400

Damearmbåndsur fra Omega, model Seamaster 300M, ref. 596.1523
Roskilde 06. nov. 20:49

Vurdering

13.000

9.600