Josef Josefsen. Buste samt perlebroderier.
Josef Josefsen. Buste af fedsten usign. H. 11 cm. Perlebroderier bestående af: 2 krager samt 4 halssmykker. ( 7)
Proveniens: Birte Christensen, dennes samling ( indsamlet i perioden 1950 til 1970)
Se hele udvalget på Birte Christensen samling her
Slutter om 7 dage 1 time 17 minutter 56 sekunder