Bent Knudsen, Kolding. Skulpturelt armbånd i sterlingsølv
Bent Knudsen, Kolding (1924-1997). Armbånd i sterlingsølv med skulpturelle gennembrudte led, monteret med skruelås, dess.nr. 31. Stemplet 'Handmade Denmark Sterling Bent K 31' for Bent Knudsen, Kolding. L. 18 cm. Vægt 91,7 g. Fremstår med alm. brugsspor.
Auktionen afsluttes: 04. nov. 2024 20:50
3 dage 14 timer 9 minutter 57 sekunder