James B. Danziel. Parti fra en borg under truende skyer
James B. Danziel (aktiv 1848-1908, England). Parti fra en borg under truende skyer, olie på lærred, sign. JBDanziel. 47 x 35 cm (56 x 45 cm). Fremstår med to mindre reparationer.
Slutter om 1 dag 23 timer 45 minutter 14 sekunder