Vicky Steptoe. 'Cauldron af hate'

Vurdering

DKK 1400

Roskilde

6491434

Vicky Steptoe (født 1952). 'Cauldron af hate', mix-media på lærred. Sign. og dateret på bagsiden: 'Vicky Steptoe 1997'. 33 x 24 cm. Uindrammet. (cd)

Håkon Danielsen. Komposition

Håkon Danielsen. Komposition

Vejle 06. nov. 19:41

Vurdering

27.000

16.000

Niels Erik Skovballe. 'Silent odyssey/Målløs odysse'
København 02. nov. 19:08

Vurdering

Marco Evaristti. Komposition, mixed media på lærred (cd)
Vejle 06. nov. 19:06

Vurdering

62.000

33.000

Allan Bestle. Mixed media på plade
Roskilde 02. nov. 20:51

Vurdering

16.000

8.000