Vicky Steptoe. 'Cauldron af hate'
Vicky Steptoe (født 1952). 'Cauldron af hate', mix-media på lærred. Sign. og dateret på bagsiden: 'Vicky Steptoe 1997'. 33 x 24 cm. Uindrammet. (cd)