Ubekendt møbelproducent. Ubekendt møbelproducent. Lav skænk, L. 240 cm

Vurdering

DKK 7600

Odense

6484464

Ubekendt møbelproducent. Skænk af træ, korpus med skrå ender, front med fire skuffer og to skydelåger, bag hvilke hylder, ben af massivt træ. Af nyere dato. H. 80 L. 240 cm. D. 44 cm. Fremstår med lette brugsspor.

Ubekendt møbelproducent. Lav skænk.

Aalborg 17 okt.

Vurdering

6.400

3.600

Ubekendt møbelproducent. Lav skænk, L. 240 cm
Aarhus 22 okt.

Vurdering

6.400

Ubekendt møbelproducent. Lav skænk L. 150 cm.
Odense 26 okt.

Vurdering

5.200

Engelsk vitrinechatol af mahogni, 20 årh.
Roskilde 18 okt.

Vurdering

To-delt skrivechatol af egetræ, 19 årh.
Roskilde 18 okt.

Vurdering

Ubekendt møbelproducent. Lav  skænk
Aarhus 22 okt.

Vurdering

5.200

Ubekendt møbelproducent. Skænk
Aarhus 22 okt.

Vurdering

Aalborg 18 okt.

Vurdering

5.200

3.600

Aarhus 22 okt.

Vurdering

5.000

3.600

Rasmussen og Rolff for Paustian. 2R reoler (6)
Roskilde 19 okt.

Vurdering

Copyright Lauritz.com © 2023-2024 (Version: 1.0.23)