Ubekendt kunstner: To landskabsmalerier, ca. 1914
Ubekendt kunstner: To landskabsmalerier, det ene sign. utydeligt og dateret 27/6-14(19?). Olie på lærred, indrammede bag glas, rammemål 31 x 39,5 cm.
Auktionen afsluttes: 12:51
3 timer 4 minutter 18 sekunder