Svend Saabye. Svømmende laks på jagt efter maddingen. (cd)
Svend Saabye (1913-2004). Svømmende laks på jagt efter maddingen, olie på lærred, sign. Svend Saabye, 65 x 90 cm. (70 x 95) cm.
Auktionen afsluttes: 13. nov. 2024 19:45
5 dage 8 timer 0 minutter 45 sekunder
DKK 38.000