Søren Ravn Christensen for Umage. 1,5-pers sofa model Lounge Around, mørkbejdset egetræ
Momsvare
Søren Ravn Christensen. 1,5-pers sofa i multifunktionelt design, stel af massivt mørkbejdset egetræ, løse ryg- samt sædehynder betrukket med gråt møbelstof hvor én med monteret fineret egetræsplade til computer eller diverse, løse flytbare messingforgyldte brikker. Fremstillet hos Umage, model Lounge Around. L. 127 cm. Udstillingsmodel. Fremstår med mindre håndteringsspor. Vejl. udsalgspris 12.995 kr.
Slutter om 3 dage 21 timer 5 minutter 22 sekunder