Peter J. Lassen. Fem Montana 'ARRANGE trays' / serveringsbakker (5)
Momsvare
Fem løse Montana bakker, 'ARRANGE trays' / serveringsbakker. Produceret i 12mm MDF, der er lakeret med vandbaseret lak i farve 36 Coal, 101 New White, 151 Rhubarb, 154 Azure og 164 Iris. H. 4,2 cm. L. 32,7 - 44 cm x B. 27,4 - 35,5 cm. Fremstår med lette brugsspor, herunder enkelte ridser. (5)
Slutter om 5 dage 20 timer 50 minutter 11 sekunder