Leonard Olschansky. Cirkuskomposition (cd)
Leonard Olschansky (f. 1923). Cirkuskomposition, olie på masonitplade, sign. Leonard. Mål inkl. rammen som også er bemalet: 101 x 63 cm.
Leonard Olschansky var en af Christianias grundlæggere. Han er ud af en cirkusfamilie som barnebarn af cirkusklovnen Adolf Olschansky.
Slutter om 1 dag 21 timer 52 minutter 42 sekunder