Johannes Hoffmeister. (1914-1990) To Litografier nr. 32/57 og ´Prøvetryk´ sign. Johs. Hoffmeister 65 / 68. 46 x 54 (65 x 71) og 44 x 56 (65 x 75)cm. (2) (cd)
Vurdering
1.100DKK
Startpris
550DKK
Vejle
18.10, 18.23
Vurdering
1.400DKK
Startpris
750DKK
Roskilde
12.10, 20.47
Vurdering
1.100DKK
Startpris
750DKK
Aalborg
9.10, 19.03
Vurdering
1.600DKK
item.HighestBidLabel
600DKK
Odense
12.10, 15.12
Vurdering
18.000DKK
Startpris
12.500DKK
Aarhus
13.10, 18.39
Vurdering
1.400DKK
Startpris
550DKK
Vejle
18.10, 19.23
Vurdering
2.800DKK
Startpris
1.400DKK
København
14.10, 18.20
Vurdering
2.600DKK
Startpris
1.400DKK
København
14.10, 19.30
Vurdering
1.100DKK
Startpris
550DKK
Vejle
14.10, 10.20
Vurdering
1.100DKK
Startpris
550DKK
Vejle
13.10, 17.02