387493. Kjeld Ulrich. To kompositioner (2)

Vurdering

Aarhus

6499877

Kjeld Ulrich (f. 1942). To kompositioner, litografier, nummereret XXV/XL og XXVI/XL, sign. i bly Kjeld Ulrich. 69 x 50 (88 x 66) cm. (cd2)

387493. Kai Lindemann. To landskabskompositioner (2)

Aarhus 29. nov.

Vurdering

Kjeld Ulrich (1942-2023): Komposition, mixed media (cd)
Hørsholm 30. nov.

Vurdering

850

Ib Spang Olsen. 'Noget om Nanette', litografier. (4) (cd)
Odense 30. nov.

Vurdering

900

Henrik Scheel Andersen. Søren Hansen. mfl. (cd) Fire litografier (4)
Odense 13:35

Vurdering

Odense 30. nov.

Vurdering

900

Ib Spang Olsen. 'Noget om Nanette', litografier. (5) (cd)
Odense 30. nov.

Vurdering

900

Ib Spang Olsen. 'Noget om Nanette' m/ mappe, litografier. (5) (cd)
Odense 30. nov.

Vurdering

387636. Lars Ahlstrand og Gert Mathiesen. To kompositioner, mixed media (2)
Aarhus 29. nov.

Vurdering

Aarhus 29. nov.

Vurdering

Carsten Nash. To kobberstik samt litografi. (3)
Odense 30. nov.

Vurdering

Preben Franck Stelvig, Helge Ernst mfl. (cd) Fem litografier i farver (5)
Odense 13:38

Vurdering

2.800

Peter Brandes. Serie på syv litografier, kompositioner. Nr. 7/15. (7)
Odense 04. dec.

Vurdering

5.400

4.200

Lars Nørgaard. Komposition. (cd)
Aalborg 18:19

Vurdering

Jørgen Teik Hansen, Flemming Rodian m.fl. (cd) Fire litografier i farver (4)
Odense 13:32

Vurdering

Violin af Laberte-Humbert Frères, Mirecourt, 1928
Vejle 01. dec.

Vurdering

12.000

6.600