387493. Kai Lindemann. To landskabskompositioner (2)

Vurdering

Aarhus

6499874

Kai Lindemann (1931-2007). To landskabskompositioner, litografier, sign. Lindemann samt nummererede 168/220 og 215/220. 53 x 73 (73 x 90) cm. (cd2)

Ib Geertsen. 'Form Farve', mappe med seks serigrafier, 1983

Vejle 20:48

Vurdering

2.800

Oris 'Big Crown Wings of Hope'. Limiteret herreur i 18 kt. guld - boks + cert. 2023
Vejle 02. dec.

Vurdering

100.000

84.000

Peter Brandes. Serie på syv litografier, kompositioner. Nr. 7/15. (7)
Odense 04. dec.

Vurdering

5.400

4.200

Preben Fabricius & Jørgen Kastholm. 'Græshoppen', chaiselongue i sort læder, model FK 87
Vejle 27. nov.

Vurdering

42.000

40.000

Ib Spang Olsen. 'Noget om Nanette', litografier. (4) (cd)
Odense 30. nov.

Vurdering

900

Carsten Nash. To kobberstik samt litografi. (3)
Odense 30. nov.

Vurdering

Odense 30. nov.

Vurdering

900

Preben Fabricius & Jørgen Kastholm. Højrygget lænestol, model FK 86, sort læder
Vejle 20:20

Vurdering

6.400

4.400

Vejle 20:20

Vurdering

6.400

4.400

Ib Spang Olsen. 'Noget om Nanette', litografier. (5) (cd)
Odense 30. nov.

Vurdering

900

Hublot 'Big Bang King Black Green'. Herreur i titanium og keramik med sort skive, ca. 2015
Vejle 02. dec.

Vurdering

60.000

44.000

Odense 30. nov.

Vurdering

Poul Janus Ipsen. To litografier (2)
Vejle 20:30

Vurdering

Kähler. To vaser og et fad (3)
København 18:49

Vurdering

David Spiller. 'Wild Thing' . Limited edition screen-print. (cd)
Aalborg 18:44

Vurdering

38.000

18.000

Vejle 27. nov.

Vurdering

6.000

4.200

Frans Kannik. Erotiske kompositioner mm. 3 akvareller samt 3 tryk (6)
Roskilde 19:51

Vurdering

2.800

800

Rolex Oyster Perpetual dameur af stål med hvid skive
Roskilde 28. nov.

Vurdering

31.000

26.000

Violin af Laberte-Humbert Frères, Mirecourt, 1928
Vejle 01. dec.

Vurdering

12.000

6.600