Johannes Hoffmeister & Karl Bovin. Motiv m/ figur & kystmotiv. (2)
Johannes Hoffmeister (1914-1990). Motiv m/ figur, indrammet litografi (falmet)160 / 310, sign. Johs. Hoffmeister, 64 x 57 cm. (66 x 70) cm. & Karl Bovin (1907-1985). Kystmotiv - hav & sand, indrammet litografi, sign. Karl Bovin 52, 55 x 62 cm. (76,5 x 82,5) cm. (2)
Auktionen afsluttes: 30. nov. 2024 18:59
8 dage 19 timer 6 minutter 24 sekunder