Julie Gullander: Tretten akvareller med fuglemotiver, 19. årh
Tretten indrammede akvareller forestillende forskellige fugle. Alle signerede Julie Gullander. Indrammede med passepartout, to rammestørrelser: Lysmål 15 x 20,5 og 18 x 24,5 cm, rammemål 26 x 30,5 og 28 x 34 cm. 19. årh. Et glas mangler.
Slutter om 3 dage 18 timer 44 minutter 26 sekunder
DKK 6.400