E. Huber, 1800-tallet: Orientalsk motiv
Olie på træ. Sign. E. Huber, samt plakette på rammen 34 x 23 cm. Monteret i bred, rigt ornamenteret ramme, rammemål 57 x 48,5 cm.
Slutter om 3 dage 20 timer 35 minutter 49 sekunder