Diamantring i 18 kt. guld med old cut-slebne diamanter, 0.25 ct.
Ring i 18 kt. guld prydet med to old cut-slebne og en brillantslebne diamanter på tilsammen 0.25 ct. Farve: Wesselton (H), klarhed: centerdiamant VS, øvrige SI. Stemplet med London hallmarks. Ringstr. 60/19. Vægt 4,5 g. Fremstår med brugsspor.
Auktionen afsluttes: 21. nov. 2024 19:42
2 timer 0 minutter 30 sekunder
DKK 5.200