Dansk møbelproducent. Tre- samt to pers. sofa, 1960/70'erne(2)
Dansk møbelproducent. Tre- samt to pers. sofa betrukket med mørkebrunt lettere patineret læder, løse hynder med dunfyld, stel af fineret teaktræ, ben af massivt teaktræ. 1960/70'erne. L. 130-185 cm. Fremstår med lettere brugsspor / patina på læder. (2)
Slutter om 6 dage 22 timer 8 minutter 38 sekunder