Dameur fra Omega, model Genève Dynamic, ref: 196.0301
Dameur fra Omega, model Genève Dynamic, ref.nr.: 196.0301. I urkasse af stål, two tone skive med stregindeks, datoangivelse ved 6" position. Optrækskrone med logo. Monteret med original Omega gummi rem. Original stål lænke medfølger. Quartz urværk. Ø. ca. 31 mm. Fremstår med brugsspor herunder ridser. Uret gik ikke på vurderingstidspunktet. Lauritz.com indestår ikke for funktionalitet og kender ikke servicehistorikken på uret. (3)