Herrearmbåndsur fra Omega, model De Ville, ref. 395.2378/1

Vurdering

DKK 9000

Roskilde

6492865

Herrearmbåndsur fra Omega, model De Ville, ref.nr.: 395.2378/1, cal. 1378, serienr.: 54348350 i urkasse af stål med lynette af 18 kt. guld, lys skive med romertal og stregindeks, riflet optrækskrone med logo, safirglas, monteret med original lænke af stål delvist med led med guldkappe, quartz urværk. Ø. 32,5 mm. NB. Indvendig L. ca. 14,5-15 cm. Medfølges af generisk etui samt japansk certifikat fra 1994. Fremstår med brugsspor. Uret gik på vurderingstidspunktet. Auktionshuset indestår ikke for funktionalitet og kender ikke servicehistorikken på uret.

Limiteret herrearmbåndsur fra Seiko, model Prospex Giugiaro, ref. SBEE00E

Roskilde 31. okt. 12:11

Vurdering

6.200

Damearmbåndsur fra Omega, model Seamaster Aqua Terra
Roskilde 06. nov. 19:26

Vurdering

26.000

18.000

Damearmbåndsur fra Omega, model De Ville, ref. 566.1050
Roskilde 06. nov. 20:43

Vurdering

16.500

11.000

Omega 'De Ville Prestige'. Dameur i stål med brillantbesat perlemorsskive - boks + cert. 2019
Vejle 31. okt. 20:19

Vurdering

15.000

11.500

Herrearmbåndsur fra Omega, model De Ville, ref. 395.2378
Roskilde 31. okt. 19:40

Vurdering

7.600

5.600

Herrearmbåndsur fra Seiko, model Prospex PADI Tuna, ref. 4R36-05V0
Roskilde 04. nov. 19:47

Vurdering

5.200

Damearmbåndsur fra Breitling, model Colt Oceane, ref. A77350
Roskilde 06. nov. 20:21

Vurdering

15.500

10.500

Damearmbåndsur fra Gucci, model G-Timeless, ref. YA126504
Roskilde 06. nov. 19:35

Vurdering

5.200

3.600

Limiteret damearmbåndsur fra Omega, model Constellation Cindy Crawford
Roskilde 31. okt. 19:19

Vurdering

11.500

7.200

Herrearmbåndsur fra Omega, model Speedmaster, ref.nr.: 3513.50.00
Roskilde 06. nov. 19:28

Vurdering

26.000

19.000

Herrearmbåndsur fra Cartier, model 'Cougar'
Roskilde 31. okt. 12:06

Vurdering

18.000

13.000

Damearmbåndsur fra Longines, model DolceVita, ref.nr.: L5.161.7
Roskilde 06. nov. 20:34

Vurdering

24.000

18.500

Herrearmbåndsur fra Omega, model De Ville Prestige
Roskilde 06. nov. 20:06

Vurdering

24.000

19.000

Damearmbåndsur fra Omega, model 'De Ville Prestige'
Roskilde 06. nov. 20:05

Vurdering

18.000

14.000

Herrearmbåndsur fra Omega, model Speedmaster, ref. 3513.50.00
Roskilde 04. nov. 20:04

Vurdering

24.000

18.500

Damearmbåndsur fra Breitling, model Callistino, ref. B52043
Roskilde 06. nov. 20:35

Vurdering

11.500

7.600

Rolex Yacht Master herreur, ref: 16623 af stål og 18 kt guld med 'Tahitian' perlemor urskive
Aalborg 04. nov. 19:10

Vurdering

105.000

72.000

Herrearmbåndsur fra Omega, model De Ville Prestige, ref. 4813.40.01
Roskilde 06. nov. 20:17

Vurdering

23.000

18.500

Raymond Weil 'Freelancer'. Automatisk herreur i delvist roséforgyldt stål, 2000'erne
Vejle 31. okt. 20:25

Vurdering

7.000

6.200

Damearmbåndsur fra Omega, model Constellation, ref. 1360.60.00
Roskilde 06. nov. 19:39

Vurdering

28.000

22.000

Damearmbåndsur fra Tiffany & Co., model Tesoro
Roskilde 06. nov. 19:55

Vurdering

10.500

7.000

Hermés 'Arceau'. Dameur i delvist guld og stål med hvid skive, 2000'erne
Vejle 31. okt. 20:41

Vurdering

7.000

5.600

Herrearmbåndsur fra Omega, model Seamaster Aqua Terra
Roskilde 06. nov. 19:53

Vurdering

24.000

19.000

Omega 'Seamaster 300M Jacques Mayol'. Limiteret dameur i stål med grøn skive - boks + cert. 1996
Vejle 31. okt. 19:06

Vurdering

15.000

11.000

Damearmbåndsur fra Hermés, model 'Heure H'
Roskilde 06. nov. 19:11

Vurdering

10.500

8.200