Hee Welling for Hay. Model AAT. Cafebord / spisebord,
Momsvare
Hee Welling. Cafebord / spisebord, model AAT15. Firkant bordplade med sort linoleum, fripas fod af forkromet aluminium. Fremstillet hos HAY. H. 74 cm, Ø. 80 x 80 cm. Fremstår med brugsspor herunder mærker samt en gummi fodstøtte mangler. Modelfotos.