Velkommen til Lauritz.com

Velkommen til Lauritz.com

Damearmbåndsur fra Cartier, model Roadster, ref. 2675

Vurdering

DKK 21000

Roskilde

6405967

Damearmbåndsur fra Cartier, model Roadster, ref.nr.: 2675, serienr.: 242453BB, i pudeformet urkasse af stål, pink skive med romertal, datoangivelse ved 3" position, safirglas, monteret med original lænke af stål med dobbelt foldelukke, quartz urværk. Ø. 30 mm. Indvendig L. ca. 16 cm. Medfølges af boks samt uudfyldt certifikat. Fremstår med brugsspor. Uret gik på vurderingstidspunktet. Auktionshuset indestår ikke for funktionalitet og kender ikke servicehistorikken på uret.

Frederique Constant 'Yacht Timer GMT'. Herreur i devist roséforgyldt stål med grå skive, ca. 2020

Vurdering

13.000DKK

Startpris

10.500DKK

Vejle

10.10, 20.00

FRED, Paris 'Gladiator'. Stort dameur i stål med hvid skive, 2000'erne

Vurdering

7.000DKK

Startpris

5.400DKK

Vejle

10.10, 19.40

Herrearmbåndsur fra Cartier, model 'Cougar'

Vurdering

18.000DKK

Startpris

13.000DKK

Roskilde

8.10, 19.17

Rolex Oyster Perpetual dameur af stål med Pink skive

Vurdering

58.000DKK

Startpris

46.000DKK

Roskilde

10.10, 21.07

Rolex 'Datejust'. Dameur i 18 kt. guld og stål med blå skive, ca. 1984

Vurdering

38.000DKK

Startpris

31.000DKK

Vejle

14.10, 20.54

Herrearmbåndsur fra Seiko, model Prospex PADI Tuna, ref. 4R36-05V0

Vurdering

5.200DKK

Startpris

4.000DKK

Roskilde

12.10, 19.11

Herrearmbåndsur fra Omega, model De Ville, ref. 395.2378/1

Vurdering

9.000DKK

Startpris

6.400DKK

Roskilde

10.10, 21.14

Herrearmbåndsur fra Omega, model Speedmaster, ref. 175.0083

Vurdering

15.500DKK

Startpris

11.000DKK

Roskilde

10.10, 19.30

Limiteret herrearmbåndsur fra Seiko, model Prospex Giugiaro, ref. SBEE00E

Vurdering

6.200DKK

Startpris

4.000DKK

Roskilde

8.10, 19.04

Damearmbåndsur fra Omega, model Seamaster 120M, ref. 596.1502

Vurdering

11.500DKK

Startpris

8.200DKK

Roskilde

8.10, 19.18

Vurdering

item.HighestBidLabel

550DKK

Roskilde

8.10, 19.07

Cartier 'Trinity'. Dameur i sterlingsølv med sølvfarvet skive, 2000'erne

Vurdering

16.500DKK

Startpris

13.000DKK

Vejle

14.10, 19.00

Rolex Oyster Perpetual dameur af stål og 18 kt hvidguld med Pink skive

Vurdering

52.000DKK

Startpris

42.000DKK

Roskilde

10.10, 20.50

Rolex Oyster Perpetual dameur af stål med hvid skive

Vurdering

58.000DKK

Startpris

46.000DKK

Roskilde

10.10, 21.30

Herrearmbåndsur fra TAG Heuer, model Formula 1

Vurdering

14.000DKK

Startpris

11.000DKK

Roskilde

8.10, 19.16

Damearmbåndsur fra Omega, model Seamaster Professional 300M, ref. 596.1507

Vurdering

19.000DKK

Startpris

14.000DKK

Roskilde

10.10, 21.20

Herrearmbåndsur fra Seiko, model Prospex, ref. SBDL091

Vurdering

5.200DKK

Startpris

4.000DKK

Roskilde

10.10, 20.10

Omega 'De Ville Prestige'. Herreur af stål fra 2005

Vurdering

10.500DKK

Startpris

7.000DKK

Roskilde

10.10, 19.09

Copyright Lauritz.com © 2023-2024 (Version: 1.0.5)