Dagmar Madsen. Opstilling med roser i vase
Dagmar Madsen (1800-/1900-tallet). Opstilling med roser i vase. Olie på lærred, monteret på plade. Sign. og dateret: 'Dagmar Madsen 20-1-1900'. 46 x 22 (56 x 33) cm.
Fremstår med let overfladesnavs.
Auktionen afsluttes: 26. nov. 2024 19:33
5 dage 1 time 42 minutter 6 sekunder