Christian Blache. Marinestudie
Christian Blache (1838-1920). Marinestudie. Olie på malepap, monteret på plade. Usign. Betegnet på bagsiden: 'Chr. Blache'. 18 x 24,5 (28 x 34,5) cm.
Auktionen afsluttes: 26. nov. 2024 19:40
5 dage 2 timer 5 minutter 42 sekunder