Just Andersen (1884-1943). Par bogstøtter i form af siddende elefanter, model 165.
Just Andersen (1884-1943). Par bogstøtter i form af siddende elefanter, model 165. Fremstillet af patineret diskometal. Stemplet 'JUST 165'
H. ca. 12 L. 17 cm. Fremstår med lette brugsspor i form af lille revne i plade og mindre ridser. (2)
Auktionen afsluttes: 20. nov. 2024 19:22
5 dage 10 timer 0 minutter 33 sekunder
DKK 6.400