Lene Wiklund. Olie på lærred 'Egaa Meadow stream with red bridge'
Lene Wiklund, født 1958. Komposition betitlet 'Egaa Meadow stream with red bridge'. Sign. samt dateret 2015 på bagsiden. Olie på lærred. 48x101 (52x104 cm.)
Slutter om 3 dage 20 timer 34 minutter 6 sekunder